• bg1

За да отпразнуват 100-годишнината от основаването на Комунистическата партия на Китай, Sichuan Xiangyue Power Component Co., Ltd. и COFCO Packaging Co., Ltd. проведоха приятелски баскетболен мач между 16:00 и 18:00 часа на 28 юни.

В началото футболистите и на двата отбора показаха активен борбен дух, като често удряха противниковия кош и отбелязваха в пейнт зоната след десетки рундове.17 секунди преди края на първото полувреме двете страни изравниха за 28. За 17 секунди отборът на COFCO пропусна удар.Отборът на XY towers не се отказа от атаката, а бързо проби защитата на съперника и вкара опашка.Топката стигна до свирката и сирената, гол.Спечели бурни аплодисменти от публиката.

С напредването на играта през второто полувреме.Консумацията на физическа енергия и от двете страни беше сериозна, а ефективността на двете страни в офанзивен край беше значително намалена, но интензивността на играта не намаля в резултат.Резултатите и на двете страни водеха редуващо се.XY кулите спечелиха играта, като никога не се отказват от духа и имат силно предимство в зоната на боя.

В края на играта.Играчите от двете страни си стиснаха ръцете и се поклониха.В същото време изрази и бъдещето в други области на комуникация и намерение за учене. В крайна сметка двете страни направиха обща снимка, оставяйки красиви снимки, за да отпразнуват 100-годишнината от основаването на Комунистическата партия на Китай

Чрез тази баскетболна игра XY towers хората знаят още повече, че ако работят в екип, те разбират и принципа на постоянството, за да побеждават.Вярвам, че в духа на непрекъснати иновации и кураж за борба,

XY кули хората определено ще създадат брилянтно!